Filozofia She Goes Cosmetics

W She Goes Cosmetics patrzymy holistycznie na zdrowie, urodę i dobre samopoczucie. Wiemy, że zdrowa skóra jest Twoją najlepszą wizytówką, a jej zdrowa kondycja dodaje pewności siebie i pozwala pełniej korzystać z życia. Naszym celem jest wykorzystanie wiedzy farmaceutycznej o składnikach roślinnych, stężeniach aktywnych i zdrowiu skóry, do opracowania receptur, których stosowanie sprawi Ci zmysłową przyjemność oraz widocznie poprawi kondycję Twojej skóry.

Farmaceutyczna myśl

Mózgiem i sercem She Goes Cosmetics jest dr n. farm. Gabriela Wyszogrodzka-Gaweł, farmaceutka i naukowiec. Widząc jak wielu pacjentów aptecznych zmaga się z problemami skóry i szuka pielęgnacji uzupełniającej leczenie, a kosmetyki apteczne często nie zapewniały pożądanego efektu nawilżenia i regeneracji lub nawet wywoływały podrażnienia ze względu na syntetyczne dodatki, postanowiła wyznaczyć własną ścieżkę bazującą na składnikach naturalnych. She Goes Cosmetics to połączenie pasji do natury, wiedzy farmaceutycznej i zauroczenia światem olejków eterycznych. Nasze produkty są starannie przemyślane pod względem potrzeb skóry, składu i bezpieczeństwa stosowania. Przygotowanie nowego produktu zajmuje nam prawie rok czasu – próby, testy i finalnie badania dermatologiczne – to wszystko, abyśmy mieli pewność, ze oddajemy w Wasze ręce produkt, który sprawi, ze skóra będzie wyglądała lepiej, oraz który jest całkowicie dla Was bezpieczny (nawet dla bardzo wrażliwej skóry).

farmaceuta Gabriela Wyszogrodzka-Gaweł

Naturalne i wegańskie kosmetyki

Bazą naszych receptur są oleje roślinne, które łączymy z ekstraktami roślinnymi oraz składnikami aktywnymi. Zadbaliśmy o formulacje dopasowane do potrzeb skóry, aby zapewnić wygodę użycia i w pełni wykorzystać pielęgnujące właściwości składników. Chcieliśmy, żeby nasze kosmetyki były ukojeniem dla Twojej skóry, zabezpieczały ją, pozwalały na jej szybką regenerację, dawały uczucie komfortu i pozostawiały ją intensywnie nawilżoną i odżywioną. Produkty połączyliśmy w rytuały pielęgnacyjne, które dzięki współdziałaniu składników, odświeżają, odmładzają i przywracają skórze równowagę.

Nie obiecujemy, że nasze produkty sprawią, że będziesz wyglądać młodziej o 20 lat w ciągu jednej nocy, ale gwarantujemy, że odmienią w Twojej skórze to co możliwe dzięki pielęgnacji. Oferujemy Ci pielęgnację, która zabezpieczy Twoją skórę przed przedwczesnym starzeniem spowodowanym działaniem czynników zewnętrzych, szybkim trybem życia i zapewni jej młody wygląd na dłużej.

farmaceuta Gabriela Wyszogrodzka-Gaweł she goes balance

Radość dla zmysłów

Ale kosmetyki She Goes Cosmetics zostały stworzone nie tylko po to, aby karmić Twoją skórę, ale również zmysły. Naturalne kompozycje zapachowe zbudowane z olejków eterycznych,  dbają o skórę, a poprzez aromaterapię wpływają na Twój nastrój. Staramy się dać Ci produkty, które zamienią codzienne czynności w aromatyczne rytuały, pozwolić Ci na delektowanie się wspaniałymi chwilami zmysłowej pielęgnacji, pobudzić zmysły i wyzwolić pozytywną energię, która będzie Cię otaczać każdego dnia.

Dla Ciebie i dla Planety

Przyjmując holistyczne podejście do zdrowia i urody, She goes cosmetics oferuje pełną natury linię produktów, która została stworzona z głęboką troską – zarówno o Twoją skórę, jak i planetę. Nasze produkty pakujemy w opakowania z białego szkła lub wytworzone z trzciny cukrowej (ich produkcja redukuje emisję dwutlenku węgla do atmosfery). Przy każdej okazji wybieramy bardziej ekologiczne opcje, jeśli chodzi o nasze opakowania. Używamy ekologicznych i nadających się do recyklingu materiałów zarówno do naszych wewnętrznych, jak i zewnętrznych opakowań, dzięki czemu możesz mieć pewność, że nasze opakowania są przyjazne dla środowiska.