lekki krem rozświetlający

Rozświetlająca moc zielonych owoców

Antyoksydacyjny kompleks z zielonych owoców – czym jest i dlaczego znalazł się naszym nowym lekkim kremie rozświetlającym? To wyciąg z czterech zielonych owoców: zielonego jabłka, zielonych winogron Muskat, zielonej papai oraz śliwki japońskiej. Pomaga w utrzymaniu zdrowej, naturalnie rozświetlonej skóry. Pobudza odnowę naskórka, działa nawilżająco i nadaje skórze naturalny blask. Co ciekawe krem nie zawiera cząsteczek rozświetlających, a swoje działanie wpływające na efekt „glow” zawdzięcza właśnie kompleksowi wyciągów z zielonych owoców. Chcemy przedstawić Ci tę skuteczną mieszankę niezwykłych składników, która sprawi, że Twoja skóra rozkwitnie młodzieńczym blaskiem.

Wyciąg z zielonego jabłka

Zawiera dużą dawkę polifenoli, flawonoidów i kwasów fenolowych (10 -krotnie większą niż dojrzałe owoce), neutralizuje wolne rodniki, opóźniając efekty starzenia się skóry.

 

Wyciąg z zielonych winogron Muskat

Winogrona Muskat mają 20 razy więcej potasu,  niż odmiana czerwona, a ich miąższ bogaty jest w resweratrol – silny antyutleniacz, który chroni skórę przed działaniem wolnych rodników, dzięki czemu działa przeciwstarzeniowo.

 

Wyciąg z zielonej papai

Zielone owoce papai mają wyższą zawartość witamin, papainy i polifenoli w porównaniu z owocami dojrzałymi. Papaina to enzym – proteaza, posiadająca właściwości złuszczające.

 

Wyciąg ze śliwki japońskiej

Śliwka japońska to jeden z tradycyjnych owoców leczniczych w Korei. Zawiera dużą ilość kwasów organicznych, takich jak kwas cytrynowy czy winowy, który zaliczany jest do alfa-hydroksykwasów. Działa złuszczająco, wygładzająco oraz rozjaśniająco, ujednolicając koloryt cery. Poprzez pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu wygładza drobne zmarszczki i spowalnia procesy starzenia się skóry.

Efekt GLOW = zdrowa skóra pełna blasku

Dla nas efekt GLOW to gładka, zdrowa i promienna skóra. Taki efekt jest wynikiem zrównoważonej i systematycznej pielęgnacji, która utrzymuje skórę w równowadze, dba o jej głębokie nawilżenie i regenerację. Jeśli tego szukasz w pielęgnacji, koniecznie sięgnij po nasz Lekki krem rozświetlający! Krem wzmocni naturalny blask skóry i ożywi ją bogatą porcją antyoksydantów.